KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8146237
nr 814 6237
Blandteknik
J Sömod, norskt fjällmotiv, signerad, -45, motivets mått: 32x49
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:16:56
12/3 21:16:17
100 kr
18/3 17:08:04